اين موضوع غيرفعال شده استپاسخ به راضیه   زمان ارسال پاسخ  1388/08/11   22:14:23
جلد 2 ریاضی 1 و جلد 2ریاضی 2(تست 83 تا 88)
سیمین   زمان ارسال پاسخ  1389/03/01   11:38:6
سلام.کسی می تونه برای تهیه جزوه دست نویس کلاسهای استاد کمکم کنه؟لطفا ایمیلتون رو برام بزارین
ehsan   زمان ارسال پاسخ  1388/06/29   21:40:42
استاد، ویرایش دوم کتاباتون کی میاد بیرون؟ اگه تا آخر مهر نمیاد بیرون،بگین که ما همین ویرایشو بخریم
سمیه   زمان ارسال پاسخ  1388/11/11   13:0:10
سلام استاد وقتتون بخیر من متاسفانه کمی دیر ویرایش جدید کتابارو دیدم اما تو این مدت کوتاه فرصت پیدا کردم یه دور ریاضی دو جدید رو دوره کنم و از مزیتاش استفاده کنم استاد به نظر من بخش انتگرال خط و انتگرال سطح کمی نامنظم بیان شده اگه اول کلیات و تعریفهای موردنظر بیان بشه بعد کاربردهای اونا بانظم و دسته بندی شده بیان بشه خیلی بهتره بعلاوه اگه جلد دو کتابها سوالهای هر سال ازجوابهاش تفکیک بشه خیلی بهتر و موثرتر میشه برای تمرین زمانبندی و ایجاد خلاقیت در حل مساله میشه از سوالات استفاده کرد.
راضیه   زمان ارسال پاسخ  1388/08/06   0:32:30
سلام استاد... من کتابی میخوام که بیشتر تست ریاضی 1و2 داشته باشه کدوم کتابتون رو پیشنهاد میکنید؟ اتشکر
فاطمه سوداگری   زمان ارسال پاسخ  1387/11/09   4:9:41
قبل از هرچیز باید از شماتشکر کنم به خاطر این مجموعه بی نظیری که تهیه کردید. واقعا تو این کتاب ها هم مطالب درسی رو خیلی خوب و کامل توضیح دادین و هم تعداد زیاد مثال ها و تست ها (هم تست های داخل متن و هم تست های تکمیلی) خیلی تو درک بهتر مطالب و تسلط به اونها تاثیرگذارن. من که تو این مدت خیلی از کتاب ها و کلاس های شما استفاده کردم و فکر نمیکنم بتونم از شما اونطور که حقشه تشکر کنم به نظرم هرچقدر یه نفر سطح ریاضیش بالاتر باشه بیشتر ارزش کار شما رو درک میکنه در باره تغییرات کتاب به نظر من اگه این تغییر ساختار تست های تکمیلی و جلد دوم رو اعمال کنید خیلی خوب میشه چون این حالت که جواب تست ها بلافاصله بعد از هر سوال قرار داره یه مقدار اذیت کننده است مخصوصا تو تست های جلد دوم اگه آخر کتاب یه آزمون خارخ از طبقه بندی هم قرار بدین که دیگه فوق العاده میشه من از الان به داوطلبای سال آینده که این ویرایش جدید رو خواهند داشت حسودیم میشه ;)
مدیر سایت   زمان ارسال پاسخ  1387/11/28   12:58:46
لطفاً نظرات اصلاحی و پیشنهادات و انتقادات خود یا اشکالات چاپی یا مفهومی که در ویرایش اول کتابهای ریاضی عمومی 1 و 2 ملاحظه میکنید را به من اطلاع دهید. قرار است ویرایش دوم کتابها در سال آینده منتشر شود. لیستی از تغییراتی که من برای ویرایش جدید مد نظر دارم در قسمت تازه ها(در صفحه نخست) یا در لینک اخبار (در قسمت کتابها)آمده است که در مورد هر یک از آنها میتوانید اظهار نظر نمایید.
نسیبه محمدی   زمان ارسال پاسخ  1387/11/14   15:32:31
من هم می خواستم به خاطر کتابهای خوبتون و هماهنگی بین آنها و ... تشکر کنم. همچنین سایت خوبتون. همانطور که قبلا گفتم به نظر من اگر تستهای تکمیلی به همین صورت که الان هست باشند خوبه ولی جلد 2 بهتره که اول سوالها بیایند بعد جوابها. در ریاضی 2 به نظرم بعضی قسمتها کتاب خیلی گویا نیست و خود من از روی کتاب متوجه نشدم بحث رو و وقتی که سر کلاس توضیح دادید فهمیدم. در مورد اشکالات چاپی و ... که فکر کنم خیلی هاشون رو خودتون می دونید و ایشالله دفعه بعد درست میشه باز هم سپاسگزارم در ضمن من هم نسبت به کسانی که کتابهای ویرایش جدید رو خواهند خرید غبطه می خورم ولی از یک نظر هم شانس آوردم چون پارسال گویا این کتابهایی که الان من دارم در بازار نبوده و از این نظر خوشحالم!!!!!!!
مدیر سایت   زمان ارسال پاسخ  1387/11/08   14:11:38
لطفاً نظرات اصلاحی و پیشنهادات و انتقادات خود یا اشکالات چاپی یا مفهومی که در ویرایش اول کتابهای ریاضی عمومی 1 و 2 ملاحظه میکنید را به من اطلاع دهید. قرار است ویرایش دوم کتابها در سال آینده منتشر شود. لیستی از تغییراتی که من برای ویرایش جدید مد نظر دارم در قسمت تازه ها(در صفحه نخست) یا در لینک اخبار (در قسمت کتابها)آمده است که در مورد هر یک از آنها میتوانید اظهار نظر نمایید.
مجید   زمان ارسال پاسخ  1387/11/22   10:45:45
استاد من کتابهای چاپ جدید را تهیه کردم و کتابهای چاپ پارسال هم داشتم و خوانده بودم .برای من کتابهای پارسال خیلی بنظرم جالب تر و طبقه بندی تر بود بنظرم اگه با همین سوالات و نکته های اضافه شده برگردید به طبقه بندی کتابهای پارسال خیلی عالی میشه.متشکرم.