با  توجه به اعلام موسسه پژوهش   وضعيت كلاسهاي ويژه و انحصاري نكته  و تست در اين  آموزشگاه  به شرح زير است:

 • گروه دوم (پنجشنبه و جمعه  ۱۲ الي ۱۷:۳۰) ====>تكميل ظرفيت  شده است.
 • گروه اول (سه شنبه و چهارشنبه) ====> در آستانه تكميل  ظرفيت 

از كليه دانشجوياني كه براي كلاسهاي نكته و تست پيش ثبت نام نموده و هنوز گروه مورد نظر خود را به موسسه پژوهش اعلام نكرده اند٬ درخواست ميشود هر چه سريعتر نسبت به اعلام گروه خود (تماس با موسسه پژوهش ۸۶۷۴۱-۰۲۱) اقدام نمايند.

با توجه به استقبال زياد دانشجويان از كلاسهاي نكته و تست  توصيه مي شود چنانچه تمايل به شركت در اين كلاسها كه انحصارا در موسسه پژوهش   برگزار مي شود، داريد(براي برخورداري از حق انتخاب آزادانه زمان كلاس و تخفيف ويژه  هفتگي ثبت نام) هر چه سريعتر اقدام نماييد.

تذكر مهم: در گروه هايي كه تكميل ظرفيت اعلام مي شوند٬ ثبت نام فقط در شرايط خاص توسط موسسه(در صورت انتقال دانشجويان آن گروه به ساير گروه ها) انجام مي شود.

 

اطلاعات کلی در مورد دوره انحصاری نکته و تست ریاضی عمومی در موسسه پژوهش

هر سال برای بررسی نکات مهم و کلیدی در قالب حل تست های هدفدار  دو دوره کلاس نکته و تست در پاییز و  زمستان برگزار می گردد. این دو دوره از نظر محتوا هیچ تفاوتی با هم ندارند و در سال جاری ۵۴ ساعتی هستند اما دوره عادی  در هر هفته یک جلسه(با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد به اردیبهشت شروع دوره عادی اواخر آذر  و پایان اواسط  اسفند ) و دوره فشرده  زمستان دو جلسه در هر هفته(با توجه به تغییر زمان کنکور ارشد شروع اواخر دی  و پایان اواسط  اسفند) است و برای کلیه رشته ها(عمران٬ مکانیک٬ مواد٬ MBA و صنایع و ریاضی و ......) خواهد بود. ضمنا این دوره با دوره حل  تمرین و رفع اشکال ۲۴ ساعتی که به صورت رایگان برای دانشجویان ترم تابستان و پاییز موسسه پژوهش و گروه آموزشی عمران پایه برگزار میشود هیچ اشتراکی ندارد.

 • اين دوره در عمل مكملي براي دوره درس و تست (در کلیه آموزشگاهها) خواهد بود و براي بالا بردن مهارت تست زني و افزايش سرعت تجزيه و تحليل و حل مساله تنظيم شده است.
 • در اين دور  جزوه تست رايگاني از سوالاتي كه كليه نكات مهم را پوشش دهند در اختيار دانشجويان قرار ميگيرد.(دانشجویان یک هفته قبل شروع دوره باید جزوه سوالات را از موسسه پژوهش دریافت کنند)
 • تستهاي اين جزوه به صورت كاملا هدفمند (حدود ۳۳۰ تست ) به گونه اي مرتب شده اند كه كليه نكات مهم در قالب حل تست مورد بررسي قرار گيرد.
 • سوالات موجود در جزوه تست  ۶۵ درصد سوالات تاليفي(كمي بالاتر از سطح كنكور و در راستاي پوشش نکات مهم در حین حل  كمترين تعداد تست ممكن )  و ۳۵ درصد  منتخب جلد دوم  و سوم (سوالات نكته دار در بين سوالات كنكور رشته هاي مختلف در سالهاي اخير) است.
 • تستها در ابتدا به  صورت طبقه بندي(بر اساس سرفصل كتابهاي رياضي ۱و ۲ ) و در جلسات پاياني(در دوره پاييز و زمستان  ۴ جلسه پاياني ) به صورت آزمون و خارج طبقه بندي خواهد بود.
 • دانشجويان قبل از شركت در هر يك از جلسات كلاس بايد نسبت به حل سوالات مشخص شده در جزوه اقدام نمايند. در هر جلسه از كلاس؛ همه تستهاي مشخص شده در جلسه قبل حل شده و نكات آنها ذكر ميگردد.
 • اين دوره براي دانشجوياني است كه درس رياضي عمومي را يكبار تا قبل از شروع كلاس مرور كرده باشند.(در كلاس درس من يا ساير اساتيد شركت كرده اند و يا خود شخصا مطالب را مرور كرده باشند. )
 • شركت در اين دوره شما را از حل تستهاي جلد  ۲ و ۳ بي نياز نمي كند و موازي با اين دوره بايد شخصا نسبت به حل تستهاي جلد ۲ و ۳  كتابها اقدام نماييد.

 

ثبت نام این کلاسها از آذرماه ۹۳  آغاز شده است.

برنامه کلاسهای نکته و تست به شرح زیر است:

گروه ۱: چهارشنبه ها ۱۲:۳۰ الی ۱۷(۱۲ جلسه  هر هفته یک جلسه -  شروع دوره: ۲ دی  -   پایان دوره:اواخر اسفند ۹۴)

گروه۲:پنجشنبه ها و جمعه ها ۸ الی ۱۲:۳۰(۱۲ جلسه هر هفته دو جلسه  - شروع دوره:  ۱ بهمن  ۹۴ - پایان دوره: اواخر اسفند ۹۴)

گروه۳:پنجشنبه ها ۱۳ الی ۱۷:۳۰ و جمعه ها ۱۴ الی ۱۶:۳۰ (۱۲ جلسه هر هفته دو جلسه  - شروع دوره:  ۱۵ بهمن ۹۴   - پایان دوره: اواخر اسفند ۹۴)

گروه۴(جدید): دوشنبه ها و سه شنبه ها ۱۵ الی ۱۹:۳۰ (۱۲ جلسه هر هفته دو جلسه  - شروع دوره:   ۱۹ بهمن ۹۴   - پایان دوره: اواخر اسفند ۹۴)

 تذکر۱: کلاسهای گروه ۲ در هفته هایی که آزمون پژوهش برگزار می شود(جمعه ۱۶ دی- جمعه ۳۰ دی - جمعه ۱۴ اسفند) در روز جمعه برگزار نمی شود.

تذکر  ۲: دانشجویان ثبت نام شده در گروه ۱ از روز دوشنبه ۱۶ آذر برای دریافت جزوه سوالات مربوط به ریاضی عمومی ۱ به موسسه پژوهش مراجعه نمایند. در صفحه اول این جزوه نوشته شده است که چه تستهایی برای جلسه اول کلاس باید حل شوند.

 تذکر  ۳: دانشجویان ثبت نام شده در گروه های ۲ و۳ و ۴  از روز دوشنبه ۱۴ دی  برای دریافت جزوه سوالات و تکالیف  مربوط به ریاضی عمومی ۱ به موسسه پژوهش مراجعه نمایند. در صفحه اول این جزوه نوشته شده است که چه تستهایی برای جلسه اول و دوم  کلاس باید حل شوند.

تذکر ۴ : با توجه به اینکه گروه ۲ و ۳ لبریز(فراتر از تکمیل ظرفیت) شده اند٬ از دانشجویان این دو گروه درخواست می شود در صورت امکان ضمن تماس با موسسه پژوهش نسبت به تغییر گروه خود به گروه ۴ اقدام نمایند.

 

تذکر ۵: برخی اطلاعات مفید در مورد کلاس نکته و تست و پاسخ به پرسشهای پر تکرار دانشجویان در مورد این کلاسها در کانال "آموزش مجازی ریاضی و معادلات" در تلگرام قرار داده شده است:

                                                                                       https://telegram.me/math_equation

قوانین تخفیف کلاس نکته و تست(ترم پاییز و زمستان)

قوانین تخفیف  پژوهش و عمران پایه برای کلاسهای  انحصاری نکته و تست

 1.   دوره نکته و تست  برای دانشجویانی که کلاس درس ۹۴+۱۸ ساعتی را در موسسه پژوهش یا گروه آموزشی عمران پایه همزمان با نکته و تست ثبت نام نمایند دارای تخفیف ویژه است.
 2. پیش ثبت نام این دوره در مرداد ۹۴ دارای تخفیف ۴۵ درصد و در شهریور ۹۴ دارای تخفیف ۴۰ درصدی می باشد.